Autoliising

Mis on autoliising?
Autoliising on üks võimalusi sõiduki soetamiseks. Olgu selleks uus auto või kasutatud auto, mõlemale on võimalik võtta liising. Liisides auto, kuulub sõiduk vastavalt lepingule kas liisingufirmale või kliendile ning olenevalt liisingufirmast, sõltub ka omafinantseeringu suurus. Kui vajate autoliisingut 0 sissemaksega ehk ilma sissemaksuta, võib teile huvi pakkuda ka autolaen.

Autoliising võrdlus
Autoliisingu valimisel aitab pakkumiste võrdlus otsustada, kas valida autoliising või autolaen, milline pakkuja valija, kust saada kõige odavam ja soodsaim pakkumine, näha erinevusi lepingutasude suurustes ja intressides, taotlemise protsessis, liisingutüüpides (kapitalirent ja kasutusrent), kindlustuses – liikluskindlustuses ning kas kaskoga või ilma kaskota, mõista maksegraafikute paindlikkust ning leida omale parim autoliising, mis sobib sinu vajadustega kõige paremini.

Bondora laenupakkumised

Autoliisingu taotlemine
Olles sõiduki välja valinud, täida internetis kiire autoliisingu taotlus (vajalik sõiduki registreerimisnumber ning soovituslikult ka link kuulutusele automüügiportaalis). 30 minuti pärast tehakse teile autoliisingu pakkumine ning võid saada laenu kuni 90 prontsenti auto väärtusest, perioodiga kuni 6 aastat. Pärast andmete kinnitamist ja lepingu sõlmimist ning vähemalt 10 protsendilise esimese sissemakse tasumist, saad oma uue auto kätte kasvõi samal päeval!